Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen növényt ültessek...

Milyen növényt ültessek szülinapomon, ami sokáig meglesz?

Figyelt kérdés

20.szülinapomon ültetni akarok valamit, ami mondjuk 40.szülinapomon is ott lesz emléknek, hogy ezt én ültettem 20.szülinapomon :D szóval értitek, nem fa kellene, hanem olyan, amit mondjuk most itt bent elültethetek, akármilyen egzotikus, vagy ilyesmi növény is érdekel, amit most elültetek, és nagyon sokáig meglesz, és tudom gondozni.


keleti/déli növények is érdekelnek, narancsfa ha lehet, vagy füge, vagy ilyesmi, ezek jók vajon ilyenre? sok ötletet várok, köszönöm:)


2013. febr. 3. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Datolyapálmát.
2013. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kaktuszok nagy része elég hosszú életű! A narancsot meg a fügét viszont nem ajánlanám, mivel nem szobanövények.
2013. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A füge gyorsan kinövi a házat, viszont a narancs vagy a citrom jó ötlet, ha van tapasztalatod a gondozásukban. Se ültethetsz valamilyen fenyőt is pl., s ha elé erős lesz, akkor majd kiülteted.
2013. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fenyőt én nem javasolnám, mert azt nem csak akkor lehet kiültetni, amikor erős lesz, hanem már akkor is ki KELL ültetni, amikor még nem erős. A füge és a citrusfélék pedig továbbra sem szobanövények.
2013. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon jól elvannak a citrusfélék.
2013. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!