Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vettem a boltból egy fűfejet,...

Vettem a boltból egy fűfejet, mikor lenne érdemes meglocsolni?

Figyelt kérdés
A házba már fűteni nem igen fogunk, az ablak előtt lenne a konyhában. Most olyan 16-17 fog körül van. Érdemes lenne még várni hogy legalább 20 fok legyen a minimum hőmérséklet, vagy már meg szabad locsolni?:D Itt egy link is hogy könnyen be lehessen azonosítani. [link] Válaszaitokat előre is köszönöm:D

2013. febr. 24. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
nézd a fű is a a szabadban el fog kezdeni hajtani nem is olyan sokára ha a lakásban lesz míg kint jó idő nem lesz teszel alá egy tálcát fényes helyre rakod és kész is
2013. febr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az igaz, de kint a fű már kikelt, és ott nehezebben rohad el. Azért nem tudom, mert ha nem kezd el növekedni, akkor csak elrohadnak a fűmagok benne:I
2013. febr. 24. 16:58
 3/4 Kovács Vivien :)) válasza:

Egy olyan 2-5 nap múlva már látni fogod hogy már néhány helyen már van egy kis fű :) és 2-3 naponta locsold! És szereti a napfényt! Nekem is van egy FŰFEJEM <3 nagyon cuki már nől :) Úgy hogy érdemes melegen tartani (ne tulságosan! pl: napos ablakba tenni :) és locsolni! ha ezt be tartod figyeld hogy nölni fog nagyon :) ;)


Üdv: Vivi

2015. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hehe, ez a kérdésem kereken 2 éve tettem fel :) Más sajnos nincs meg :( nőtt szépen de lassan lassan száradt kifele :( nem tudom miért. De jön a jó idő lehet megint veszek egyet :)
2015. febr. 24. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!