Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen medencét érdemesebb...

Milyen medencét érdemesebb venni othoni hasznlatra, merev falút vagy puha falút, kb 3-3,5m átmérőben gondolkozom (kerek kéne)? Melyik tartósabb illetve praktikusabb?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

4. éve van meg a puhafalú INTEX. A másik márkát nem tudom, állítólag az egy nyár alatt tnkremegy.

5m3 nyár elején feltöltöm, heti egyszer vegyszerezem, szeptemberben van eltéve

2013. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is puha falu van,kb 6 éves.A nyár végén a tiszitása

elcsomagolása kicsit macerás .Amugy nem volt vele gond.

Nyáron mindig van bent fertőtlenítő tabletta.

2013. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Intex márkájú, csővázas 3 m átmérőjű medencénk van, a 4. idényt szolgálja majd ki nyáron. Előtte volt felfújható eremű is 3 db, de vagy a macska, vagy a madarak a kis karmaikkal kilyukasztották a peremet. Ez a csővázas nagyon bevált, egyszerű felállítani, és ősszel sokkal könnyebb kitakarítani is, mert víz nélkül is áll, szárazra lehet törölni belülről. Az Intex márka drágább, de sokkal jobb minőség mint a többi.
2013. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én bestway t használok de meg vagyok elégedve vele
2013. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!