Kezdőoldal » Otthon » Kert » 3m átmérőjű puha falú medence...

3m átmérőjű puha falú medence algásodás (többi lent)?

Figyelt kérdés
mielőtt jött a kánikula lecseréltem a vizet, hogy tiszta legyen, raktam bele klórtablettát, és algaölőt is. 3nap után viszon el kezd algásodni és a 4.nap már tiszta alga. ezt megcsináltam 3x, és a végén hypot is raktam a vízbe, de ugyan ez van. Mit lehetne neki tenni, hogy tovább bírja? :S
2011. aug. 25. 16:29
 1/3 anonim válasza:
Letakarjátok??? És ha igen, mivel. Sötét stínű fólia kéne, mert az átlátszóval gyorsabban algásodik. Nekünk fekete van, tök jó. Meg egy héten egyszer-kétszer beleöntök egy egész üveg hypót (este, hogy másnap délutánra, amikor belemegyünk, már ne legyen irritáló). Ugye van a medencéhez vízforgató??? Mert az feltétlen szükséges, és hetente ki kéne pucolni a szűrőjét, különben csak "visszaköpi" az algát.
2011. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekunk tabletta van benne es mi ftriistjuk a vizet. Kb 1/6-at hetenkent 2 hetenkent, ahogyan eszunkbe jut.
2011. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kombinált algaölő klórtabletta, első feltöltéskor algaölő folyadék és 2 l hypo, naponta legalább 1 óra vízforgatás és a papírszűrő napi! tisztítása. Takarófólia!

Én nem cserélem a vizet, tiszta marad. 1000 Ft körül kaphatsz tesztcsíkokat, sok van benne, ezzel a klór, ph szintet is ellenőrizni tudod.

2011. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!