Kezdőoldal » Otthon » Kert » Barabás térkő ára?

Barabás térkő ára?

Figyelt kérdés
Abban szeretnék segítséget kérni hogy: Nézegettem az interneten a térköveket,nekem a barabás kő tetszett meg de nem tudom hogy mennyibe kerülhet,mert az ár az persze sehol sem volt.Tudom menjek el és nézzem meg magam,de ahol én lakom van egy ilyen tüzép szerűség,de ott 150/db ezt egy kicsit soknak találom.Ezért kérénm a segítséget, előre is köszönöm
2013. ápr. 7. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen vastag. Én most vettem 2700 Ft/ nm-ért az 5 cm-eset. 35 db van 1 nm-ben, kb 13nm egy raklapon.


A vastagabbak drágábbak, autó alá, járdának elég az 5-ös is.

2013. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, nekem pl. ez volt a google második találata:

[link]


Kérhetsz ajánlatot e-mailben (ha már a gép előtt ülsz), vagy telefonon is.

2013. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2700 az bruttó ár volt, nem tartalmazta a raklap és a kiszállítás költségét, amik együtt kb 15e ft volt 3 raklapnál, de abból visszakapok 7 ezret a betéti díjra. Így kb 3000 Ft/nm lett, vagyis darabja 86 Ft bruttó.
2013. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 150/db az még a 8cm vastagnál is sok, kiszállítással. Alig változtak 5%-ot az árak tavaly óta. 2700-tól már kapni olcsóbb helyeken.
2013. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor kérek árajánlatot onnan
2013. ápr. 8. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!