Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mogyoródon lakom, és a kapubej...

Mogyoródon lakom, és a kapubejárót szeretném betonoztatni, kb 30 m2 területen. Erre keresnék olyan vállalkozót, aki referenciával szép és tartós betont készít, ismer valaki ilyen vállalkozót?

Figyelt kérdés
Ha ismer valaki ilyen vállalkozót, akkor kérem írja meg az elérhetőségét, persze Mogyoródhoz közeli legyen. Igaziból térkő kellene, de olyan árajánlatot kaptam, hogy hanyatt estem tőle. A betonozás biztosan jóval olcsóbb lenne.

2012. szept. 25. 12:06
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Mi is pont ezt szeretnénk megcsináltatni, pont ekkora területen, kocsibeállónak. Budapestiek vagyunk, eddig két árajánlatot kaptam, az egyik 1200 Ft/nm2, a másik 2000. Az 1200 Ft-os ismerős, így baráti ár.

A térkövezésre milyen árat kaptál?

2012. szept. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A térkövezésre 280.000 Ft os ajánlatot adtak.....

A betonozásra anyaggal együtt adták ezt az ajánlatot?

2012. szept. 27. 08:11
 3/4 anonim válasza:

nem, ez csak a munkadíj. mi most vettünk cementet és sódert, a cement mázsája 2800 ft körül van, a sóder köbmétere 3000 ft körül.

neked ez az ár anyag+munkadíjjal együtt?

2012. szept. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[link] Nekem ők csinálták a bejáromat,és csak ajánlani tudom őket.

Elérhető áron dolgoznak nekem adtak garanciát is.

2012. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!