Kezdőoldal » Otthon » Kert » Megmetszett szőlőimből nagyon...

Megmetszett szőlőimből nagyon csurog a nedv. Hogyan lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés

#metszés #nedv #szőlő.
2013. ápr. 14. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Tegyél rá egy kevés agyagos földet és nyomkodd rá . Vigyázz , mert a lecsurgó lé az alatta lévő szemeket megvakítja .
2013. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Semmit ne csinálj vele,majd beforr a vágott seb.Ha ezt igy csinálná mindenki,agyagozásról szólna az ország munkája .

Beforr ahogy a kezeden is a vágott seb .Ez jelenti megindult a növényben az élet .Aki később metsz,ott még jobban fog folyni .Ez már káros lehet a növényre .

2013. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A napokban metszettem én is a szőlőt, ugyanezt tapasztalom, de eszembe sem jutott, hogy ez probléma lenne, és hogy bármit is kellene vele csinálnom. Arra viszont figyeltem, hogy olyan szögben vágjam, hogy ne folyjon az alatta lévő szemre.
2013. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!