Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen burkolatot ajánlatot...

Milyen burkolatot ajánlatot kívülre (kertbe) járdára illetve teraszra?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne mészkövet rakj, az érdesebb felületűek közül válassz az ízlésednek megfelelőt.
2013. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pedig pont gres lapokat néztem, amik tetszenének is és amiket esetleg a pénztárcám is elbírna.

De akkor szerinted nem praktikus. Miért nem? (Elnézést, nagyon analfabéta vagyok e téren.)

Tudnál esetleg vagy tudna valaki konkrét fajtát mutatni (akár linkkel), amely árban is elfogadható alternatíva?

2013. ápr. 28. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Csúszik, de mint állat.
2013. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én magunkhoz ezt nézegetem:

[link]

Szerintem szép nagyon, teljesen nulláról nem kerül többe, mint egy gres lapos terasz....persze, ha van már rendesen betonozott teraszod, akkor inkább valami kőburkolat, de az tényleg csúszik (anyuéknál az van).

2013. ápr. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gyuurmaa válasza:

Kintre az a lényeg hogy csúszásmentes legyen,és legyen rá pénzed.Szerintem a beton a lejobb,és legolcsóbb.Gránitlapoknál is a csúszásmentesség a legfon-

tosabb,ami ennél is fontosabb az ezalá kerülő beton,térháló,dilatáció,csemperagasztó.pl:téves hit hogy

a padlólapok télen fagynak fel,sokszor a csemperagasztó

helytelen megválasztása miatt válik fel a burkolat mert a

meleget nem bírja.Egy burkoló.

2013. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mi itt vettük teraszra, garantáltan csúszásmentes és jó minőségű, szerintem a legolcsóbb.

www.otthondepo.hu/lista/kategoria:padlolap/a_burkolat_felhasznalhatosaga:4217-teraszra/oldal:1


A kertbe térkövet tettünk, bármelyik közeletekben lévő kereskedés, tüzép jó, mert az árak igencsak egyformák.

2013. máj. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia!


Javaslom, kérdezd meg Pumuklit, a burkolómestert: [link]


Sok sikert!

2013. máj. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 RedGabe válasza:
Nyugodtan tegyél greslapot, minimum PEI IV kopásállósággal és mindenféleképpen csúszásmenteset. Ragasztóval viszont ha fedetlen helyre menne, ne spórolj, mert két év múlva úgy fog kinézni, mintha kalapáccsal sepregetnél.
2013. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Teraszra, ha meleg hatású dolgot akarsz, ahova akár zokniban is ki lehet battyogni teázni, kávézni, akkor faburkolatot javasok.

Ezek nagyon szép, igényes eredményt adnak, amivel lehet büszkélkedni.

Példa:

[link]

2013. máj. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!