Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen fa burkolatot ajánlanátok?

Milyen fa burkolatot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A kertben szeretnék egy kis játszótér szerűséget a gyerekeknek kialakítani (vár, csúszda, mérleghinta). A füves rész nagyon kevés. Csak ott van hely, ahol terméskővel van kirakva a placc. Felszedni nem szeretném, mert alatta betonozva is van. Arra gondoltam, hogy fával burkolnánk be a követ, így biztosságosabb lenne a kicsiknek. Milyen fa lenne a legmegfelelőbb? Esetleg tudnátok észak Pest megyében ajánlani helyet, ahol meg is tudnám venni kedvező áron? Előre is köszönöm a segítséget!
2012. jún. 27. 10:39
 1/2 Ágh Ferenc ***** válasza:
[link] Én ebből csinálnám, ráadásúl ha már megnőttek a srácok ez könnyen felszedhető és maradhatna a régi változat! Lerakási tanácsokat szerintem az elárúsítóknál lehetne kérni!
2012. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
praktikerben lehet kapni jáccótér burkolatot. 50x50-es lapok 1500 darabja
2012. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!