Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogy van a cserepes fenyővel?...

Hogy van a cserepes fenyővel? Tapasztalatok!?

Figyelt kérdés
Arra gondoltunk, helyhiány miatt, hogy egy cserepes fenyőt vennénk karácsonyfa gyanánt, és mikor nincs ünnep, akkor a teraszon tartanánk. Nem árt neki, hogy egy hónapig a melegben van, utána kikerül a hidegbe? Nem károsítja ez a hőmérséklet ingadozás? Egyáltalán érdemes ilyenben gondolkodni?
2009. okt. 1. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, és él és virul. Mondjuk, nálunk csak másfél hétig van bent a fűtött szobában.
2009. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi kb 8 éve cserepes fenyőt használunk. Volt, hogy 3X is fel tudtuk használni. Használaton kívüli időszakban az erkélyen van. A lényeg, hogy főleg nagy melegben minden nap meg kell locsolni. Tavasszal szép hajtásokat hoz, így egypár év alatt kinövi a vödröt, ilyenkor kiültetjük a kertbe. Mi egyszerűen behozzuk a szobába karácsonykor, nincs átmenet, nem tudnánk hogy megoldani, eddig egyiknek sem volt gondja.
2009. okt. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi a spórolás miadt ( -.-" ) műfenyőt használunk, apámnak nagyon nem tetszett az ötlet, mert nincs karácsonyi hangulata, elsősorban az illattal volt baja, de a kertbe lévő fenyőről(technikai okok miadt nem lehet karácsonyfának használni) leszedtem ágakat, arról lefejtettem a leveleket, kicsit "összezúztam" és lenge anyagba töltve meglett az illat^^", amióta viszont lehagytam a másfél méteres fát, nem olyan buli(170 cm vagyok, és 14 évesXD) idén venni akarok egy 2 méteres fát, amúgy se tom mit kérjek karácsonyra, és mivel kibővítettük a házat(tetőtér) megvan a helye.
2009. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!