Kezdőoldal » Otthon » Kert » Sziklás talajba milyen fűmagot...

Sziklás talajba milyen fűmagot vegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy telkem a hegyekben lépcsőzetes kialakítású amin kb 10cm talajréteg van tehát nem egy tápanyagban gazdag terület a hegyen persze nem is lehet az.

Kérdésem az lenne hogy milyen fűmagot vegyek ami bírja az ilyen körülményeket?Rotálni meg felásni nem lehet a területet így csak szórjam a föld tetejére?



2013. jún. 8. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szórd le a felületre, ha ilyen a talaj.


Szép hely lehet. :) Melyik hegységben van?

2013. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bükk
2013. jún. 8. 20:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Egertől egy pár km-re.Fent van a hegyen a nyaraló a környező hegyekre illetve Egerre lehet rálátni.Most rászántam magam hogy rendbe rakom az egészet.
2013. jún. 8. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Síkfőkút környékén?

Oda járok gyakran nyaralni 1997 óta :)

2013. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szarvaskő körül van.

Síkfőkúton pont egy hónapja voltam. :)

Ma meg megyek csinálgatni a nyaralót szombatig.

2013. jún. 9. 05:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy hamar kiszárad, mert a kő elszívja a nedvességet. Próbáld meg a szárazságtűrő fűmagkeveréket. Tegnap láttam ilyet az Auchanban. Aztán meg (mű)trágyázgatni kell csak ha nem tudod locsolni mindig.
2013. jún. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!