Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik fűnyírót válasszam?

Melyik fűnyírót válasszam?

Figyelt kérdés

Kicsi a terület, ilyen 100-200nm közötti amit nyírni kell, így a legkisebb elektromos gép is megfelelne.


Kettőt néztem ki.

Az egyik: [link]

Most 20e-ért meg lehet venni és 5 év garanciát adnak rá.


Másik: [link]

Ez 25e, de mégis csak Makita.

Igaz hogy kicsit kisebb a teljesítménye és a fűgyűjtője is kisebb.


Melyiket válasszam? Van mindkét márkából már más gépem. A B&D-rel sem volt még bajom, de a Makitának a kidolgozása, anyagminősége eddig jobban tetszett.


2013. jún. 15. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a súlyát szoktam nézni és a vágószélességet. Amihez el kell menni egy boltba és kipróbálni, megemelni. Internetről ilyet nem vennék, mivel számításba kell venni, hogy új a fű vagy régi, homokos a talaj vagy agyagos. Előbbieken könnyű gép kell, utóbbin jó a nehezebb is. Ha lejtős a terep akkor csak a könnyű jöhet számításba. A széles gép nem szerencsés ott ahol sok a cserje és egyéb biszbasz. A márka tök mindegy, lényeg, hogy min 800w-os legyen. A texil fűgyűjtő sem valami jól tisztítható, főleg ha nyirkos füvet vág az ember. Nyáron meg senki sem olyan bolond, hogy a tűző napon nyírbál magas UV-ben amikorra elmegy a harmat.
2013. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
makita de én ajánlom a robbanómotorost
2013. jún. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Makita elektromos gépekben a legjobbak közt van.
2014. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!