Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan kell gondozni az...

Hogyan kell gondozni az elevenszülő növényt?

Figyelt kérdés
Nekünk van 3, és abból mot 1 gyökerezik. Beszereztem pár uj virágot, és mindről találtam a neten infőkat, hogy kell gondozni. ültetni, föld mijen kell neki, stb... De erről a növényről szinte semmit nemtaláltam. Van valakinek tapasztalata? mijen pára tar, hőfok kell neki. Nekem még picikék, de nagyon sok "bimbót" hoznak, és nemtudom már hovatenni őket, mert potyognak. Bár az ültetés során leesett a legjavuk:(. Segítsetek. Eddig a nagyimnál és sehol barátoknál nemmaratd meg. Mit és hogy csináljak?
2008. jún. 22. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ez egy pozsgás növény, és nekem ugyanúgy van gondozva és ugyanott tartom ahol a kaktuszaimat. Nyáron odakinn, lugas alatt vannak szórt fényben, kap esőt, ha nincs, hetente egyszer vizet, tápoldatot. Télen a spájzban, a legfelső polcon, ahol kap fényt és hűvös is van.
2008. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!