Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit használjak kertitóba alga...

Mit használjak kertitóba alga ellen?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van bent növényzet,és halak is .

Mert akkor nem sok remény van a megszüntetésére.

Megvárod még ősz lesz,és megszűnik az alga képződés .

2013. jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. Most vettünk bele szűrőt, de nem sokat ér. Algacontroll adalékot használunk, holnap fogok újabb adagot belenyomni. Miénkben vannak tekik, növények, halak, meg algák...:D

Amíg nem volt ez a gatyarohasztó, addig nem volt vészes a helyzet, de most... áh...elkeserítő.

2013. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezek az adalékok mennyire hatásosak? Gondoltam hogy veszek bele, csak nem tudom megéri e?
2013. jún. 21. 20:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Még nem tudom, mert eddig csak egyszer öntöttem bele, elvileg pár naponta ismételni kell és úgy éri el a hatást... Ahol a szűrőt vettem, ott ajánlották.
2013. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És te hogy állsz a szúnyoglárvákkal?
2013. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a szúnyoglárvák harmada kirepült már, másik harmadát kiszivattyúztam még idejekorán. Amik még megmaradtak arra most kaptam 2 kárászt és degeszre eszik magukat. Kell is hűteni a vizüket hogy legyen étvágyuk.
2013. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi sneciket hoztunk (2m3 csak a tavacskánk), de rájuk sem bagóznak. Én túlfolyatom a vizet, így kifolyik a vízfelszín szúnyogostól.
2013. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 dirtboy ***** válasza:

a vegyszer a lehető legrosszabb megoldás.

sok növény kell bele és eleve lehetőleg fél árnyékos helyre kell csinálni a tavakat.

nekem nincs szűrőm csak sok növény és tiszta a víz.

2013. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem 16 ületetőkosárnyi növény van benne, a tetején is úszik, naponta csak pár órát süti a nap, mégis algás.
2013. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 dirtboy ***** válasza:

lehet túl sok föld van a tóba

sok föld+sok tápanyag+sok alga

víz csere volt mostanában?

2013. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!