Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen festékkel kell a kerti...

Milyen festékkel kell a kerti törpéket újrafesteni?

Figyelt kérdés
van itthon 2 és eléggé le van kopva

2013. jún. 26. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ami kissé vízáteresztő. A zománclakkokat és olajfestéket ledobja egy idő után, mert a talpánál felmenő víz nem tud hova elpárologni. Marad a külső homlokzatfesték és a színezők. Mert gondolom kell hozzá vagy 4-5 szín. Ezek viszont vastagabb rétegben fednek.
2013. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sima olajfestékkel csináltam régen. Igaz én előtte teljesen lekentem fehérrel mindenütt, még a talpát is, így nem hiszem, hogy vizet vet volna fel. Aztán vettem 4-5 féle festéket a legkisebb (talán 2 dl-es) kiszerelésből és azzal szineztem, néha kevertem is szineket. Még mindig van a maradék festékekből, mert alig fogyott.

Bár hobby boltokban is lehet jó festékeket venni, és azokból van még fél decis is.

2013. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!