Kezdőoldal » Otthon » Kert » Gyomirto adagolás de hogyan...

Gyomirto adagolás de hogyan mennyi?

Figyelt kérdés
Van 400 négyszögöl kukoricásunk. sajnos eléggé megnőtt benne a gaz. vettünk SHADO gyomirtót le is permeteztük. Az van rá írva 7 nap a várakozási idő de sajna nem látszik hogy száradna és már másodszor volt permetezve. 15 literes a kannánk fél deci körül öntöttünk a 15 literhez. lehet nem jol értelmeztük az adagolást és azért nem hatott? Kérem aki tud irja meg az ajánlatait az adagoláshoz....
2013. júl. 5. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kevés volt a dózis

1.5-2 % os keverés kell .

Azaz 100l vizben 1.5-2 l szer

10 l be meg 1.5-2 dl

A 15 be meg minimum 2dl kellett volna önteni .

Megnéztem egy gyomirtós flakont,ahol ez az adagolási arány van megadva .Ott még számolni sem kell,annyira jól van kiírva ez .

2013. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Közben én is keresgéltem igen igazad van 2 dl körül kellet volna. köszönöm legközelebb igy lesz.
2013. júl. 5. 13:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak mellesleg jegyzem meg, 400 ölre legjobb a kapazin.
2013. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!