Kezdőoldal » Otthon » Kert » Máma kihúzgottam a borsót,...

Máma kihúzgottam a borsót, mert már leszettem. Mit érdemes még a helyire vetni?

Figyelt kérdés
patiszon még megteremne nyár végéig?karfiol?

2013. júl. 9. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Talán a patisszon még mehet oda. Én cukkinit ültettem a borsó helyére, az elég gyorsan megnő. Én június 15. körül szedtem le a borsót de én az egészet kihúzom onnan és úgy szedem le róla a hüvelyeket meg minden. június 20 körül ültettem el a cukkinit és olyan szépen megnőtt hogy hétvégén lehet már le is tudom szedni.
2013. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Én paradicsomot, karfiolt és karalábét palántáztam a helyére.

Karfiolból a rövid tenyészidejű (pl. Snow Ball) szerintem még megteremne. :)

2013. júl. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A káposzták még nem késtek el.Főleg a kel.Az télire is a helyén maradhat .A kerekrépa ültetése is lehetséges .

Evésre télen ,vagy akár állatok számára .De savanyút is lehet csinálni belőle .Miklósfán /zala/rendezik minden évben a

répa fesztivált. Kicsit most majdnem haza beszéltem .

2013. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zöldbab, kifejtős bab, cukorborsó, nyári retek.
2013. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönyük szépen aranyoskáim a patiszont megpróbáljuk mert az uramnak az a legfinomabb ha kirántom
2013. júl. 10. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!