Kezdőoldal » Otthon » Kert » A mohatőzeget ha kiszárítom...

A mohatőzeget ha kiszárítom (savanyú) talaj lesz belőle?

Figyelt kérdés

2013. júl. 12. 23:08
 1/9 Froncsi ***** válasza:

A mohatőzegben szinte semmi tápanyag nincsen, a föld savanyítására, illetve lazítására szokták használni, sokáig tartja a nedvességet.

Én a vénusz légycsapója nevű növényeimet (kb 100 darab) tisztán mohatőzegben nevelem, hatalmas sikerrel.

Előrecsomagolt mohatőzeget lehet venni boltokban.

A kérdésed nem értem pontosan, mert a mohatőzeg alapból száraz már.

2013. júl. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyasvalaki aki érti mit kérdezek? Senki?
2013. júl. 13. 14:42
 3/9 Froncsi ***** válasza:
Esetleg tedd fel máshogyan a kérdést újra... Vagy magyarázzad el mit akarsz.
2013. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vagy megvárom hogy valaki más válaszoljon
2013. júl. 19. 16:45
 5/9 gráner andrás ***** válasza:
Egy sima - lakmuszpapírral - meg lehet állapítani a savasságot, vagy a lúgosságot. Általános iskola kémia. Érdemes néha tanulni is. TENGERPICI
2013. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsi de csak 12 vagyok kémiát jövöre fogok talán tanulni
2013. júl. 19. 22:55
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha valami nem tetszik belehet fogni
2013. júl. 19. 23:44
 8/9 gráner andrás ***** válasza:
Két lehetőséged van vagy megkéred valamelyik tanárod segítségét, vagy valamelyik szülő is tud segíteni, hogy mi az a lakmusz papír. De, ha van olyan ismerősöd aki már tanult róla az is el tudja magyarázni, hogy hogyan lehet meghatározni legegyszerűbben a valaminek a savasságát, vagy éppen lúgosságát. Amennyiben nincs ilyen személy a környezetedben, megvárod még eljutsz a tanulásban arra a szintre amikor azt tanulják. A moha savasságát már az ókorban is alkalmazták. Bár nem tudom mire szeretnéd használni????? Ha, teljesen véletlenül arra amire gondoltam, akkor azt ajánlom nagyon gyorsan felejtsd el! Ha többet szeretnél tudni keress meg a tp88@freemail.hu címen. TENGERPICI
2013. júl. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Minek kérdezzem meg jövőre vagy egy hónap múlva ha itt gyorsabban el tudják mondani?! TENGERPICI
2013. júl. 20. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!