Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy nekem van...

Lehetséges, hogy nekem van egy nyári és egy téli súlyom?

Figyelt kérdés

Nyáron eddig 50 kiló voltam, semmivel nem mozogtam többet és nem ettem más ételeket, de újra visszajött 2 kiló amit nyár elején "adtam le", de úgy, hogy észre se vettem.

Szóval azt vettem észre, hogy ősz vége-tél-tavasz elején mindig 52-53 kiló vagyok, nyáron viszont csak 50.

vélemény?



2012. okt. 27. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes. A szervezeted beáll "szigetelő üzemmódra". Nálam ettől még nagyobb szokott lenni a differencia. 50kila nyáron, 55kila télen. Plusz még az ünnepek is besegítenek.
2012. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
58%
akár egy nap alatt is normális ennyire minimális súly ingadozás..mivel nem vagy medve nem lehet téli nyári súlyod:)
2012. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pedig de.:

[link]

Nem 50 kilós eltérésekről van szó, mert nem vagyunk medvék, de azért még ránk is hatással van a természet ;)

2012. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
52%
akkor hajrá medvék:)pedig de..mekkora forma vagy:)
2012. okt. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is feljött 1,5-2 kiló, csak úgy. :(
2012. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Én 32 éves vagyok, minden nyáron 54-55, télen 58-59 kg vagyok úgy hogy nem eszem másképp. Szerintem ez így normális. Próbálkoztam hogy télen diétázom hogy leadjam azt a pár kilót de nem ment, tavasszal viszont automatikusan lemegy.

2012. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor én lehetek a kivétel :D

Nekem FIX a súlyom télen is, meg nyáron is :)

2012. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Igen, ez nálam is így van. Télen mindig 99 kiló vagyok, nyáron meg 46. Nem is értem. Modellként dolgozom nyáron, télen meg sumózom Japánban.
2013. márc. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!