Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van egy Robi 201L típusú...

Tibi18 kérdése:

Van egy Robi 201L típusú rotakapám. Egy állómotoros Briggs 3 HP-s motor van rajta. Lehetne karburátor csere? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az vele a bajom , hogy nem valami jó az a karburátor ami rajta van . Ez olyan karburátor ami egyből a tankból szívja fel a benzint.Azt akarom kérdezni , hogy olyan karburátort rá lehet rakni mint pl egy 4,5 HP-s quantum blokkon van? Gondolom tankit akkor cserélni kell . És működne is vele rendesen? Válaszokat előre is köszönöm !

2013. júl. 22. 21:54
 1/4 anonim válasza:
Pedig jó az a karbi. Pucold ki, cseréld ki a membránt.
2013. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyik nap le szedtem a karburátort mert dugulás volt . Ki fújtam a fúvókát de így , hogy írtam a membránt nekem olyan nincs rajta . Nem tudom ki szerelte eddig de nekem ott egy bőrből (gondolom házilag) van tömítés . Akkor lehet azért van az , hogy megyek vele kb 15 percet és gondol egyet és leáll? Utána nem nagyon akar elindulni csak akkor ha rakok a gyertyára benzint és szivatóra állítom a kart. De nem mindig indul így sem . Ma kiszedtem a dugattyút mert kéken füstölt és meg gyűrűzöm . Akkor oda egy membrán való?
2013. júl. 23. 23:27
 3/4 A kérdező kommentje:
"így hogy írtad"
2013. júl. 23. 23:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Abban még tudnál segíteni , hogy hogyan tudnék rá hátramenetet csinálni?
2013. júl. 24. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!