Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért kap sok benzint az MTD...

Miért kap sok benzint az MTD 35 ThorX OHV fűnyíróm motorja?

Figyelt kérdés

a jelenség a következő: Beindítom, alapjáraton pöfög, majd 1-2 perc után leáll. Gyertya kormos. Ha felhúznám a fordulatot, pillanatok alatt eléri a kormos állapotot a gyertya és szintén leáll természetesen.

Karburátor részt szétkaptam, tömítéseket megnéztem, az egész cuccot benzinben kiáztattam, kristálytiszta, alkatrészhibának nyoma nincs.

Egy beállítócsavar van az egészen, a túlpörgés szabályozására használt visszacsapó szelephez van egy csavar csak amivel szabályozhatom mennyire jöhessen vissza nagy fordulat esetén. Próbálkoztam vele, bárhol áll, nincs szerepe.

A fordulat amúgy alapjáraton jó, felpörögve kevés, szinte erőtlen, gondolom mert fullad.

Hogy tudom szabályozni mennyi üzemanyagot kapjon? Látva a hibát, szerintem ez lesz a baj.

Ha van egyéb ötlet, megköszönöm!


Motor típusa 1P61F

Gép típusa: 11B-02MH625


Köszi!



2013. júl. 11. 12:17
 1/1 wayaspapa válasza:
Szia meg kell nézni az uszo szintet.Valoszinü nem zár le a tüszelep.
2016. dec. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!