Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fűnyíró nem indul. Mi lehet a...

Fűnyíró nem indul. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Benzines, új gyertyával, benzinnel feltöltve, olaj rendben...kb.3 hete használtam, szuperul nyírt...most állt...és képtelenség beindítani...le volt takarva, meleg volt...de árnyékos helyen volt.... hol keressem a hibát? Szivatót ráadom, 3-4 pumpa benzin...és berántom és olyan nehezen lehet rántani, mintha motorfék lenne rajta...és hörög..meg fog halni? :(
2013. júl. 24. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Első lépésben megnézném a gyertya végét a berántások után, hogy kormos, olajos vagy benzines-e.
2013. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha sokat mozgattad akkor eleht az a baj várjál vele nézd emg a benzint olajat Kevésszer mozdisd csak

nézd emg tisztisd ki a ygertyát és ugy tedd szivatora 30-40 mp cig és ugy huzd rá akkor menni fog

2013. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hmmmmm....azt hiszem, hogy úgy tároltam el, hogy a szivató végig max.ra volt rajta hagyva...nem lehet,h.ez a baj? Egyébként műszaki analfabéta vagyok...verset hamarabb írok. Ha ez a baj, hogy lehet orvosolni? köszi!
2013. júl. 25. 17:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt senki se mondta, hogy a fék kart fel kell húzni és azzal eggyütt fogni a fogóját...és úgy kell berántani...igy persze, hogy mintha motorfék lett volna rajta...irtam is... köszi a segítségeteket....de egyszerűbb volt a hiba, mint gondoltam...lényeg, hogy indul pöccre! :)
2013. júl. 31. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!