Kezdőoldal » Otthon » Kert » Egy kb.600 négyzetméteres...

Egy kb.600 négyzetméteres enyhén lejtős telekre fűkasza vagy hagyományos fűnyíró a jobb?

Figyelt kérdés
Kicsit göröngyös is a talaj, eddig egy régi elektromos fűnyíróval "küszködtem rajta", de most az tönkrement, és nem tudom hogy fűkasza vagy fűnyíró lenne a jobb rá.Egyébként kb. 2 hetente szoktam nyírni, és általában csak vékonyszálú füvet.
2013. júl. 23. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fűkasza minden tekintetben jobb, én azután jöttem rá hogy már előbb kellett volna venni, amikor a fa tövénél nem tudtam körbe nyírni, meg kivitte a sok kő a fűnyíró élét, sokat szenvedtem vele

Vettem egy ilyen kis masinát, csak felöntöm benzinnel, és olyan öröm vele vágni hogy rossz abbahagyni :) Arról nem beszélve hogy mozogni is kényelmesebb vele mint tologálni a gépet

2013. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fűkaszát vegyél,de ne MTD ét.Az a sírba visz .

Furcsa lesz először,de ahogy bele jössz,borotválod vele e

a füvet,legyen az akár milyen .

2013. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ha valakinek esetleg van még tapasztalata/véleménye, esetleg tudna ajánlani márkát, írjon nyugodtan.
2013. júl. 23. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk önjárós, gyűjtőkosaras a fűnyírónk, a kert szintén enyhe lejtővel - különösebb problémánk nincs. A lekaszált fű ponyvára terítve kiszárad és mehet takarásnak. A fák alatt a nyesedék nagyon szépen komposztálódik. Árban nem tudom, hogy melyik érné meg jobban, tárolni viszont a fűkaszát lényegesen könnyebb. Nálunk szempont volt választáskor a gyűjtőkosár a fűnyesedéknek, illetve h. önjáró legyen.
2013. júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!