Kezdőoldal » Otthon » Kert » Csatlakozna valaki egy kertész...

Csatlakozna valaki egy kertészeti csoporthoz?

Figyelt kérdés
a face bookon indítanám/nánk

2013. júl. 30. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne!
2013. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
majd meglátjuk hányan írnak,aztán..
2013. júl. 30. 13:51
 3/9 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne csak egy a bibi...nincs pofakönyvem -.-
2013. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor mért nem csinálsz?:DD
2013. júl. 30. 18:34
 5/9 anonim ***** válasza:

sokan már csatlakoztak kötetlen formában.

pl gazlap, index.hu/forum, stb

2013. júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én azt tudom is
2013. júl. 30. 21:30
 7/9 anonim ***** válasza:

volt pofakönyvem de egy sz.rnak tartom...nem interneten keresztül kell élni az életed. ha valakivel beszélni akarok felhívom TELEFONON (és nem, nem okostelefonom van ami televan számomra haszontalan funkciókkal amiknek feléről azt se tudom, hogy létezik mert csak a fészbukig terjed az agykapacitásom...) és találkozok vele, vagy ha a távolság miatt ez nem lehetséges akkor skype. szvsz.


csak azért nem fogok fenntartani egy nyomoronc adatlapot, hogy a sok lusta emberrel ott kommunikáljak mert arra nem képes, hogy 1-2 órára kidugja a hájas valagát a lakásból :D


off: egyébként is fészbuk már rég lejárt lemez :) újabb és menőbb közösségi hálók vannak már a nagyvilágban. de persze kicsiny hazánkban annyi a tájékozottság, mint dinnyében a kifli szal itt mindenki leragadt a kőkorszakban :)

2013. júl. 31. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kiváló a megfogalmazó képességed,minden elismerésem...

Amúgy meg szerintem téged semm különösebben érdekel,hogy ki él a realitásban vagy éppen a virtualitásban...a másikmeg,hogy annyira nem vagyok kocka,hogy ezek a szarságok érdekeljenek...a facem is kb azért van,hogy pl:valakitől el kell kérnem valamit,aakor körbe kérdezek,vagy találkozó lesz ott beszéljük meg...egyébbként a kertészeti dolgok érdekelne,és ezért gondoltam,hogy jó lenen egy ilyen csoportot indítani,mert meg lehet beszélni sok érdemleges dolgot...szóval köszönöm a vagdalózást...:DD

2013. júl. 31. 12:41
 9/9 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetnék, ha facebookon ha máshol mindegy. Lett vagy lesz valami a kertészetes oldalból végülis?
2013. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!