Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen növények virágok...

Milyen növények virágok vannak a kertetekbe?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk családi házba a kert építése rendezése még hátra van.

Szeretnék egy sziklakertet pampafüvet cserszömörcét szeder fát.

Esetleg a sziklakert mellé mini gömb tujat


Adhatok ötleteket milyen növényt lehetne még ami szép de nem drága?



2013. aug. 6. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem bambusz van a ház előtt, szép magasra tud megnőni, simán van most vagy 3 méter és nagyon mutatós, plusz szapora is ősszel amikor levágom akkor mindig adok gyökeret ismerősöknek akiknél szintén megmarad.

Régen amikor ideköltöztem akkor kaptam a szomszédomtól.

Ezen kívül van még egy kis tuja akkor néhány leander amiket télen behozok a lakásba, van pálmám is, az is télen bent van a kazánházban ott elvan a melegbe. meg van liliom, büdöske, harangvirág, szép gyepes rész előtte, plusz valami elég ismeretlen növény a szomszédom szerint gyomnövény de baromi szép, nem irtom ki, lila színű kb 50-60 cm hosszúságban. meg persze tulipánok is vannak amik ugye tavasszal nőnek ki, a sziklakert mögött egy vasállvány amin rózsákat futtatok, de még nem nőtt meg eléggé.

A hátsó udvarra pedig kerti tavat tervezek ott is van egy sziklakert de a gazon kívül nincs benne semmi extra növényke mert most építőanyagokat meg bútorokat tárolok ott igényesen letakarva mert építjük a tetőteret.

De jövőre oda kerti tavat tervezek csinálni mindenféle növénnyel, díszhalakkal meg valami kis vízeséssel amit egybelehet kötni a víztisztítóval.

2013. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem többféle tujám van és gyümölcsfák cseresznye, meggy , birs, alma , körte , szilva, őszi sárga barack,bokrok : áfonya szeder- köszméte .És egy 4x8 as kertitó aranyhallal és koival.. Ezek mind szépek a fák 800-1000ft darabja.
2013. aug. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van csersznyém, meggyem, mogyoróm, dióm, szilvám, ringlóm, ecetfám, tuják (kedvencem az oszloptuja) rengeteg díszbokor, feketeribizli, egres, málna, sztívia, mi is ástunk egy 10 nm-es kerti tavat, abban laknak a tekik. Van egy rakat kutyánk , ja és egy szuper tűzrakóhelyünk.
2013. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!