Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fakéreggel akarom kirakni a...

Fakéreggel akarom kirakni a fák törzse körül. Mit tegyek köré hogy a füvet könnyen tudjam nyírni? A szikla nem jó megoldás.

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 08:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
mulccsal
2013. aug. 15. 09:05
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Értelmetlen a kérdés. Gondolom "fát", nem "fák". Szikla miért nem jó megoldás? Meg minek akarod kéreggel kirakni? (ez nem kötekedés, apám is csinálja, de mindig elfelejtem megkérdezni :)

Csinálj drótkerítésből. Az se jó, gondolom. Mit vársz akkor? :D

2013. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezen az értelmetlen? A fák törzsét mulccsal akarja beszórni.

A mulcs arra jó, hogy elnyomja a gazt, így az a fakéreggel leszórt részen nem fogja felütni a fejét.

Ha rendesen össze van gereblyézve, akkor nem zavarja a fűnyírást. Persze előfordulhat, hogy a fűnyíró belekap egy-egy darabba és arrébb repíti, de ha kirakod valami szegéllyel, akkor a szegély melletti részt viszont egyáltalán nem lehet fűnyírózni csak szegélynyíróval.

2013. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez értelmetlen, te szemészeti kudarc:

"Fakéreggel akarom kirakni a fák törzse körül." Talán fát, nem fák, nem?

Másrészről igen, jöhetsz azzal, hogy így is tudjuk, mire következtet vele, de akor enyi eröve mi a fnének ir lyunkk hejjessen? igyiss megertessz enge met nem?

2013. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem értelmetlen a fák törzse körül, mivel több fáról van szó...Nem nyelvtani segítséget kértem, köszi :)
2013. aug. 15. 15:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne morogj, így van mibe belekötni!
2013. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
azt javaslom először tegyél a háncs alá geotextiliát(sok barkács-kertészeti boltbavan ) ez egy anyagdarab amin keresztül majd nemjön fela gaz és azután szórd körbe majd kerítsd el ilyenkis facolöpökkel vagy sziklákkal..
2013. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Gyepszegély?

2013. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Old New LifeStyle válasza:
Én a talaj szintjébe süllyesztett téglakövet használok a fű és a mulcs elválasztására, így a fűnyíróval jól nyírható és jól is néz ki szerintem! :)
2013. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Mulcs helyett én büdöskét ültetek körbe nagyon sűrűn. Szép is, a fák is jól elvannak vele.
2013. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!