Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tudok most szilvafát ültetni...

Tudok most szilvafát ültetni most? Sürgős és FONTOS! Csak komoly válaszokat várok!

Figyelt kérdés
a szobámba lenne.30 napja ettem egy szilvát és a magját eltettük.most száraz a mag,elültethetem a magot a szobámba?

#szilvafa #ültetni ebben az időszakban #szobámba lenne
2013. aug. 18. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ültesd,majd talán a jövő tavasszal kihajt,vagy a nyáron .

Biztosra nem lehet menni,ez nem évelő virág hagyma .

2013. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az nem lenne túl bölcs dolog.
2013. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne bölcs dolog, mert évelő lombhullatókat nem véletlenül nem tartunk lakásban. A téli időszakban pihenés nélkül tönkremenne, nap nélkül nem érne be még télre sem, nem találna porzópárt a szobában vagy magát nehezen tudná beporozni, és a viszonylagos sötétben csak felnyurgulna. 2 évet bírna ki legfeljebb a magvetéstől. Ki fog csírázni a mag, de nem hiszem, hogy a szobába jól érezné magát. Ha már mindenképp magról akarnál ültetni akkor tavasszal a szabadba kéne, hogy a fagyokra egy 30-40 centis kis fagytűrő valami legyen belőle.
2013. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ha olyan nagy lesz akkor kiültetnénk
2013. aug. 18. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szilvát akarsz ültetni a kertedben, jobban jársz ha veszel egy facsemetét.
2013. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de kíváncsi lennék,hogy magról ki kel-e,és csak addig lenne a szobámba amíg el nem kezd hajtani,vagy amíg nem növeszt lombkoronát.meg úgy is jövőre terveztem a kiültetést ezért kérdeztem :)
2013. aug. 19. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!