Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mikor a legjobb füvet vetni?

Mikor a legjobb füvet vetni?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy ősszel de melyik hónapban? Még kis is kell hogy keljen vagy úgy jó ha már csak tavasszal bújik elő?
2013. aug. 24. 13:14
 1/7 anonim válasza:
51%
uramisten te füvet termelsz...
2013. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Most is elszórhatod, már nem lesz annyira meleg, de azért locsolni kell. Arra figyelj hogy ne vihar előtt vesd el, mert a csapadék elrendezheti a magokat és nem lesz egyenletes. Két héten belül már kibújik.
2013. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem reggel 7 és 8 között
2013. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tavasszal,mert akkor van ideje megerősödni is .
2013. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

1. kommentelő. Te elég tudatlan vagy.


Szerinted a szép zöld udvarokon sima kinőtt gazok vannak? Gondolom szépíteni akarja a kertet vagy udvart és fűmaggal be akarja vetetni. Főleg mivel ilyen nagy szárazságba mind kiszáradt(legalábbis nálunk).

2013. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly októberben vetettem és olyan erős lett, hogy nem égett ki annyira mint a májusi vetés, amit naponta kellett locsolni. Decemberre a fagyokig már full erős lesz.
2013. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 31. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!