Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a teendő a kb.2 m magasra...

Mi a teendő a kb.2 m magasra megnőtt és elvirágzott mályvával?

Figyelt kérdés

Fog még virágot hozni? Vagy nem és ki kell szedni gyökerestől és kidobni?

Jelenleg tele van magokkal, a magházak száradnak, nyílnak ki. A növény szára még zöld.


Nem tudom a továbbiakat, segítsen valaki!



#mályva #parasztmályva #kerti mályva
2013. aug. 26. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam ebből van a sövény .Még tele virággal.Mindig tavasszal vágom vissza ,magasságát és az oldal ágait is .

Pont úgy ahogy a fagyalt . Lehet kis fát is kialakitani belőle,de akkor úgy metszeni is .Kidobni gyökerestől akkor kell ,ha már tovább nem szeretnéd megtartani .

2013. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tehát akkor ha meghagyom, jövőre is fog virágozni??? És ha lemetszem, akkor elágazik, és és minden ág szintén virágzik majd???

Szóval ez lenne a leglényegesebb tudnivaló... Hogy fog-e virágozni? Mert ha nem, akkor hajítanám ki. és vetnék újra évről évre.


Ha meg igen, akkor mesélnél még a sövényedről?

Nagyon durva magasra nőttek nekem... :)

Földtől számítva milyen alacsonyan szabadna elmetszeni?

És ami metszve van és elágazik... Azok az új szárak is ennyire magasra megnőnek mind???

2013. aug. 26. 11:16
 3/3 A kérdező kommentje:

Hoppá, lehetséges, hogy nem ugyanarról a növényről beszélünk?


A neten azokon a képeken, amelyeken fa formájú a mályva, annak más levele van, mint az én mályvámnak!


Nekem ilyenem van:

[link]


Ehhez kapcsolódnak a kérdéseim.

2013. aug. 26. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!