Kezdőoldal » Otthon » Kert » Lehet még valami a patiszonból?

Lehet még valami a patiszonból?

Figyelt kérdés
Hely hiánya miatt későn tettem földbe. Jelenleg egy bokor kb. 1m átmérőjű, 70 cm magas, bokronként 3 virág, levél 15-20 cm. Mit tegyek érte?

2013. aug. 27. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Aha, 1-2 termés még lehet rajta az első fagyig, október közepéig. Ha nem lesz eső, akkor locsoljad. Imádja a vizet. Trágyázni már felesleges.
2013. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megint októberig jó idő lesz (ami valószínű), akkor lesz még rajta termés.
2013. aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is most kezdett virágozni a méteres tök. Én még reménykedem, hogy eszünk róla, van még másfél hónapja.
2013. aug. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is jó későn vetettem el, kb. 5 bokor van, néhány már termett. Locsoljad, és ne ijedj meg, ha az első virágokból még nem lesz termés. Ezek csak porzós virágok, majd termős is lesz, jól meg lehet különböztetni.
2013. aug. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És amikor látszik a termés, onnantól csak 1-2 hét mire szedhető. Persze borús, hűvösebb időben lassabb minden.
2013. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!