Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mtd rotakapa brigs motoros...

Túramotoros kérdése:

Mtd rotakapa brigs motoros 158 köbcentis 'charli 1b' fantázia nevű mi a véleményetek róla? Ekét és pótkocsit tehetnék rá? (tescós)

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 09:05
 1/4 A kérdező kommentje:
ára 67e,vagy inkább szent királyi brigs motorost válasszam 88e ért?
2013. szept. 17. 09:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Én minden olyan termékről le beszélnélek,amihez az MTD nek köze van .Nálam is az volt a termékre írva USA,aztán egy nagy kinai sz*r volt.A 2. évben már MÉH szeretetét élvezte .Én meg vertem a fejem a falba,a kidobott pénzért .
2013. szept. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát van egy Partner p740 láncfűrészem,az is usa igaz barkácsgép.félek az mtd töl volt,gcs 46/40 láncfűrészem egy igazi ganyédomb.
2013. szept. 17. 12:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Szentkirályt válaszd, a Briggs motor amerikai Californiában gyártják, lényegében kb. 40 éve ugyan olyan amotor. Az egyszerűsége, könnyű javíthatósága miatt bevált. Ne téveszük össze! Van MTD kapa, meg fűnyíró MTD motorral, és van mtd fűnyíró Briggs, Honda vagy bármilyen más motorral.De utóbbi kettő a legbeváltabb. Ezek csak motort gyártanak nincs külön Briggs vagy Honda kapa, vagy fűnyíró csak a motor ez rajtuk. Pl Kispolszki egy hayabusa motorral :)
2013. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!