Kezdőoldal » Otthon » Kert » Panelben gyógy- és fűszernövény?

Panelben gyógy- és fűszernövény?

Figyelt kérdés
Eddig béreltem a párommal egy kertes házat. A kertben nevelgettem mindenféle fűszer meg gyógynövényt(menta, citromfű, rozmaring, zsálya, bazsalikom, stb.). Úgy hozta a sors, hogy elköltöztünk panelba. Én a növénykéimet beültettem cserépbe, és nagyon jól érzik magukat egyenlőre. Az a kérdés, hogy mivel ezek évelők, és amúgy is kint teleltek volna, most a cserépben az erkélyen telelhetnek? Vagy hozzam be őket télre? Mi tévő legyek (cserépben sose neveltem növény)?

2013. szept. 17. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam a cserepes növényeknek jobb bent, még akkor is, ha évelők. Ha mást nem nálunk legalább a garázsba le vannak téve télre. Még az évelő cserepes virágaimat és behoztam, és egész télen virágoztak. :)
2013. szept. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!