Kezdőoldal » Otthon » Kert » A ti karácsonyi kaktuszotok...

A ti karácsonyi kaktuszotok is tele van már bimbóval?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, tegnap vettem észre, de érdekes módon húsvét tájékán is mindig virágba borul.
2013. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Enyém is, aminek azért örülök nagyon, mert 5 éve nem hozott virágot. Most nyáron más helyre pakoltam és végre fog virágozni (remélem nem dobja le a bimbóit már) :)
2013. okt. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
örülj neki :)
2013. okt. 20. 14:28
 4/14 A kérdező kommentje:
az elsőnek írtam :) kedves második neked meg csak annyit hogy ne mozgasd mert előbb olvastam hogy ha elmozgatod ,akkor más szögben éri a fény és akkor dobja le a bimbókat..tavaly sajnos én is így jártam pedig már olyan nagyok voltak rajta a bimbók :(
2013. okt. 20. 14:32
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen,hozzák a virágokat. Mivel nagy volt vissza csipkedtük,

a ledugott levélvégek meggyökeresedtek ,és még rajtuk is van virágbimbó .

2013. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igen, én is pár hete dugdostam le a kicsiket és már nekem is hoztak azok is bimbókat :)
2013. okt. 20. 17:51
 7/14 anonim válasza:

Igen nekem is megjelentek rajta bimbók,igaz még csak pár darab. Eddig az ablakban volt, de mikor legláttam ,hogy van rajta egy bimbó elvettem onnan,hét ha virágzik,és átraktam jól látható helyre, hogy gyönyörkodhessem benne.Eddig még nem dobdta le a bimbókat


És még megkérdezhetem, hogy hogyan szaporítjátok a virágot?

2013. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én úgy csináltam hogy ami már hosszú volt,abból tördeltem le és csak egyszerűen ledugtam a földbe :) pár hete volt ez és már azon is vannak bimbók :)
2013. okt. 21. 19:08
 9/14 anonim válasza:
De a szaporítást most már nem érdemes elvégezni, ugye? mármint ha már virágzik akkor már bolygassuk???
2013. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ha már megjelentek a bimbók akkor már ne bolygasd mert ledobálja a bimbóit,majd ha elvirágzott :) az enyémen már hatalmasak a bimbók,szerintem pár nap és kinyílnak :)
2013. okt. 29. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!