Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit ültessek egy olyan terület...

Mit ültessek egy olyan területre, ami nincs elkerítve? Amit nem, vagy nehezen tudnak lelopni/ellopni.

Figyelt kérdés

A terület az otthonunk kerítése mellett van, kb 500 m2. Nekünk kell gondozni, de akkor már szeretnénk hasznossá tenni, mert így nagyon kihasználatlan.

Itt lakunk, szóval minden nap rálátnánk, illetve alig jár erre valaki (mezőgazdasági terület az utca másik oldala)

Biztos, hogy lenne, aki megtalálja a módját, hogy lopjon belőle, ezért nem tudom, hogy mit lenne érdemes ültetni, ami az idegen kezek számára nehezen elérhető. Gyümölcsfát esetleg? De milyet? Gondoltam, hogy talán még el is adhatnám a termést...

Köszönöm a válaszokat!



2013. okt. 25. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Megy, cseresznye vagy szilvafa. Esetleg dió, de abból semmi haszon egy darabig. De akár akáccal is beültetheted. Gyorsan nő, szaporodik, pár éven belül tüzelőnek nagyszerű lesz.
2013. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meggyet, szilvát nem lopnák le? Esetleg lehetne úgy metszeni, hogy magasan legyen a koronája??
2013. okt. 25. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:
De biztosan eszegetnek majd róla. Az nem baj. Az nem sok. Te tudod miféle környék, de csak nem szüretelik le. :D előttünk van 2 szilvafa. A suliba mikor mennek a gyerekek szoktak leszedni róla, de az minimális. Lopni akkor is lophatják ha kerítésen belül van. Am a meggyet annyira nem lopkodják szerintem. Savanykás. De körtét, almát biztosan szednék. A szilvát sem nagyon. Ezt tapasztaltam itt felénk.
2013. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséged!! :) a környék megbízható.. Csak azok járnak erre, akik itt laknak. A város szélen lakunk, többnyire szántóföld van mögöttünk, és azon az oldalunkon, ahova ültetni szertnénk.. :) Akkor azt hiszem holnap irány a faiskola :))
2013. okt. 25. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!