Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit csináljak, ha a kővirágom...

Mit csináljak, ha a kővirágom emészteni kezdi magát?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, összemegy, aztán tavasszal kihajt az új növényke. De nekem elkezdte magát enni: össze is ment, de a gyökerénél elkezdett a széle megsemmisülni, és az oldala is egy kicsit lejött. Nagyon szeretem ezt a növit, és nem akarom, hogy esetleg meghaljon. Növényszakértők, segítsetek!
2013. dec. 12. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szokta meghálálni a gondoskodást .A virág is érez,beszélgessél vele .
2013. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kövirózsafélék egyik pusztulásának oka az is lehet, hogy nem tud telelni miután szeretne virágot hozni, majd elpusztulni. Tehát egy hagyományos kövirózsa idővel elpusztul, de előtte hoz tucatnyi sarjat. Ahhoz, hogy virágszárat hozzon, ahhoz fel kell emésztenie magát előtte.
2013. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 titak ***** válasza:

Mint az első válaszoló írta "nem szereti a godoskodást". Pláne nem télen. Túlöntözted!


Mellékesen megjegyzem, hogy a kővirág ≠ kövirózsával.

2013. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek :-) meg fogom csinálni
2013. dec. 12. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Valaki dobjon már egy képet vagy egy hivatkozást a kővirágról, mert a googli nem talál ilyesmit csak kövirózsát.
2013. dec. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem tudom eldönteni, hogy kövirózsáról vagy Lithopsról van szó.
2013. dec. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!