Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol tudnám ezeket beszerezni?

Hol tudnám ezeket beszerezni?

Figyelt kérdés

Ezekből a növényekből kellene nekem sok és pici példány:

ámpolna gyertyavirág, Ceropegia woodii, csipkeharaszt, Selaginella spp, csuporka, Sinningia pusilla, ernyős körtike, Chimaphila umbellata, indás kőtörőfű, Saxifraga sarmentosa, kakassarkantyú, Plectranthes australis, kapaszkodó fikusz, Ficus pumila, kislevelű szájvirág, Columnea microphylla, kúszó fajdbogyó, Gaultheria procumbens, levélcsillag, Cryptanthus spp, miniatűr üvegcsalán, Pilea depressa, párnafű, Helxine soleirolii, párnás homokhúr, Arenaria verna, szatén pellionia, Pellionia pulchra, törpekaktusz, Rebutia spp, valódi fogolybogyó, Michella repens, varjúháj, Sedum spp.



#ámpolna gyertyavirág #csuporka #csipkeharaszt #Selaginella spp #Sinningia pusilla #ernyős körtike #Chimaphila umbellata #indás kőtörőfű #Saxifraga sarmentosa
2013. dec. 22. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Valamelyik virág kertészetben érdeklődj .
2013. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ilyen választ inkább ne írnátok...

mert azért sokféle "virág kertészet" van....pl az oázisban csak több ezerért vannak ilyen növények...nekem pedig sok kell és picik!!

arra lettem volna kíváncsi, hogy ismer-e valaki termesztőt esetleg...

2013. dec. 22. 17:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Termesztőket tudsz a guglin is keresni.

Amikor nekem kellett sok egy-egy fajtából (150-200 db), összeszedtem mindent és írtam e-mailt a kertészeteknek (oázisnak, többfélének is a közelünkben) és kértem árajánlatot. Ha leírod, hogy hány darab, mekkora kell, akkor majd arra adnak árat, ha tudnak. De még az is lehet, hogy ötletet adnak, hogy merre indulj el.

2013. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi!


viszont keresgéltem a guglin..és vhogy nem találtam :((

de akkor írok a nagyobb helyeknek..200 db nekem nem kell azért..és a lényeg h inkább pici legyen!

2013. dec. 22. 19:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Te most komolyan azt várod el, hogy egy fél oldalas listát bogarásszunk végig, és adjuk meg mindhez egyesével hogy hol szerezhető be?
2013. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem..azt várom, hogy ha valakinek van ötlete, mert esetleg őőő pont termeszti, szaporítja ezek közül a növények közül valamelyiket, akkor esetleg ír!!

de ha neked nehezedre esik bármiféle segítséget nyújtani, akkor minek írogatsz ide?!elvileg ez az oldal nem a kioktatásról és okoskodásról szól..

2013. dec. 22. 20:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha Bp-i vagy és nem annyira sürgős, akkor még ott az egyetemi nagy növényvásár áprilisban (exKertészeti egyetem, Villányi út). Na, ott majdnem csak termesztő van. (2.)
2013. dec. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mire kellene?
2013. dec. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Például itt a XVII., Zrínyi utcában van egy kertészet ahol termesztik is a növényeket és viszik a nagybanira. Vannak közönségesebb növényeik mint a levendula és a krizantém, de van olyan is ami ritkább. De az, hogy éppen ezekből melyik van nekik az talányos. Olyan kertészet úgysem lesz ahol minden és egy időben beszerezhető egyszerre beszerezhető.
2013. dec. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Floráriumokba kellenének.. ezért kell pici, lassan növő, és nem olyan nagyon sok!..


A kertészeti egyetem vására nekem is eszembe jutott, de korábban kellene!

2014. jan. 16. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!