Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mikből lehet virágtartót...

Mikből lehet virágtartót kialakítani/mit lehet virágtartóként is használni?

Figyelt kérdés
Várok sok-sok kreatív ötletet!:)

2014. jan. 12. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi9ndenből lehet, de felesleges, mert ronda és ízléstelen.Tudom kreatív stb. ne közelről már ne is haragudj, de iszonyat ronda. Inkább szánd rá a pénzt és normálisat vegyél.
2014. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jól el vagy tájolódva kertépítés fronton,de sebaj.:)

Vagy,ízlések és pofonok a stílusbeli különbségekre is értve. DE,azért kétlem,hogy például egy-két ilyen különlegesség ne lenne tetszetős:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

stb...stb.

2014. jan. 12. 19:49
 3/9 A kérdező kommentje:

Linkelek még olyat ami tetszik:

[link]

[link]

[link]

[link]


Csak az a "bajom" - azért írtam ki a kérdést,mert a fa és kőanyagon kívül szívesen fogadnék még további ötleteket.

Nekem még például a gumiabroncs is tetszik.Ilyet már nem is mertem linkelni,ha alapjáraton a boltba lettem elküldve...

Viszont a saját ízlésednek megfelelően kialakított kreatív különleges kert nehogy már ízléstelen legyen,meg "nem normális"!:)

Szóval fa,kő,tégla,gumiabroncs. Ezeken kívül ötlet olyantól,aki szereti a kertet építeni?

2014. jan. 12. 20:00
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja és benti megoldásként hagy mutassam be Neked a sima üvegpoharat:

[link]

[link]

Egyébként meg több száz új virágtartót is fogok idén vásárolni,ha ez megnyugtat,mert kell az is,de remélem sikerült egy kicsit változtatnom a hozzáállásodon.


Többi Válaszolónak,ha lesznek:) pedig üzenném,hogy pl.:fából is lehet még nyugodtan ötletelni (vagy bármilyen már felsorolt anyagból). Szomszédasszonyom idén hordókat fog félbe vágatni,szóval fa alapanyag is lehet 1000 féle.:) Szóval "várok sok-sok kreatív ötletet!:)"

2014. jan. 12. 20:17
 5/9 anonim válasza:
Épp pár napja láttam egy jó épet.Kerítésen egymás mellé különféle színű gumicsizmák voltak felaggatva (nem párban),és jópofa helyes kis virágokat ültettek bele.Nagyon jól nézett ki!
2014. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
*képet
2014. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kis méretű szalmabála. Adok egy kreatív ötletet, csinálsz egy kerti nappalit, gyeptégla kanapéval, egy régi kibelezett tvbe ültetsz virágokat és farönk asztal középen, csinálsz egy állólámpát, aminek fémháló búrája van és befuttatod vmi növénnyel:)
2014. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Benned aztán van kreativitás,köszönöm szépen!:) A bála ötletet még lehet,hogy hasznosítani is fogom! Sőt,a többiben is látok fantáziát...:) Köszi még1-szer!
2014. máj. 17. 21:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Szívesen!:) Ja még a fűszerspirál amit nagyon tudok ajánlani, én is építettem egyet itthon:) Keress rá googleba. Belefér egy csomó fűszernövény, gyógynövény.

Az az oregano ami eddig veteményesbe nőtt 20-30 centisre augusztusra, fűszerspirálban már most 40cm :)

2014. máj. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!