Kezdőoldal » Otthon » Kert » Megelégeltem, hogy minden...

Megelégeltem, hogy minden évben rengeteg pénzt költök egynyári növényekre. Megéri szerintetek magot venni, és megpróbálni, hogy lesz-e belőle valami?

Figyelt kérdés
Nézegettem a magok árát, és a magot egy palánta áráért meglehet vásárolni. Tudom, hogy van vele szenvedés, de megéri szerintetek? Jó minőségű földem az van, meg nagy ablakaim. Akkor csak mázli kell, hogy a magok ne süljenek be?:) Persze előtte utána néznék, hogy mi az ideális körülmények a magok számára.
2014. jan. 13. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak amelyek igényesek a hőre, fényre és hosszú a tenyészidejük, de vannak olyanok amiket rendkívül könnyű kinevelni, vagyis az ún. parasztkerti növényeket, pl a körömvirág, tátika, sarkantyúka, őszirózsa és ezek nem is kimondottan cserepesek.
2014. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Záporvirág, petonia, verbéna, piros salvia........Ilyenekre gondoltam. Amiket felsoroltál abból rengeteg magom van, azokat csak úgy elszórom Isten hírével. :)
2014. jan. 13. 23:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondoltam, csak próbáltam ellazáskodni. Ez hozzáállás és picit szerencse kérdése. Egyszer megpróbálod, max. veszel júliusban virágosat. Buktál 5x200 Ft-ot, nem nagy ügy. Sajnos a sok palánta azonban párásítja a télikertet és a penész felütheti a fejét májusig.
2014. jan. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!