Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen vegyszereket kell...

Milyen vegyszereket kell medencébe rakni?

Figyelt kérdés
Most vettünk egy nagy medencét.Merevfalú, 4.5m*120cm-es.A hétvégén lesz fölállítva, de nemtudom pontosan miket vegyek hozzá.Tudom hogy kell klór, meg algaölő, de milyen, és mennyi?Ha valaki tudna segíteni megköszönném.
2008. júl. 16. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
klórtabletta, algaölő, esetleg polialumínium-klorid. ezek mind beszerezhetők boltban, a használati utasításon rajta kell, hogy legyen a pontos leírás. nem akarok reklámozni, de ha gondolod, tudok adni egy telszámot, ahol vannak ilyen termékek, és van használati utasítás hozzá. (én írtam az adagolási útmutatót jó régen, csak már nem emlékszem a pontos értékekre, és nem akarok hülyeségeket írni)
2008. júl. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már vettem egy teljes csomagot, egy medence centrumban.De azért tényleg köszönöm.
2008. júl. 21. 20:47
 3/3 anonim válasza:

Én a Blue Super Tabs WP -t ajánlanám, mert ez egy kombinált (fertőtlenítés, algaölő hatás) vegyszer és a 20g-os tablettákat remekül lehet adagolni ( [link] Amit még ajánlanék az pelyhesítő Flock F 10. ( [link]

Remélem tudtam segíteni.

Medencedoktor

2009. okt. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!