Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen márkájú, nagy, profi...

Milyen márkájú, nagy, profi hasítófejszét ajánlotok akác tüzifára való hasítására?

Figyelt kérdés

2014. jan. 19. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Márka? Elég hosszú legyen a nyele (meg elég erős és ne lötyögjön a feje) és legyen éles - nem is tudtam, hogy már abból is márkák vannak, mint a sportcipőből...
2014. jan. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Fiskars fejszéket favorizálják pl x27, vagy az extolról is jókat írnak ami sokkal kedvezőbb árfekvésben van. Viszont én kiballagtam a használt cikk piacra és vettem egy hat kilós fejszét háromezerért ennek három éve és pár köb rönköt már felhasogatott szépen :)
2014. jan. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
41%

Fiskars fejszét ne vegyél!

Nekem van, az éle vagány, de egyébként kitörölheted vele a segged.

Inkább nézz szét az Obiban!

2014. jan. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi baja a fiskarsnak? Én is használtam már és jó volt.
2014. jan. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
milyen fát hasogatsz vele az tök mindegy. 2 féle fejkialakítás van. én egy Cortex üvegszálas nyelű 3kg fejűt vettem 3E valamennyiért és tökéletesen megfelel.
2014. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 futár 1 válasza:
Régi kovácsolt vas fejszét keríts,akác nyéllel! Az az igazi.Ajánlanám méd a hasító éket is!!!
2014. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!