Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szappant oldottam fel egy...

Szappant oldottam fel egy pohár vízben és elkevertem benne egy kis étolajat. Szerintetek mi lessz belőle?

Figyelt kérdés

2014. febr. 25. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát sampon nem, úgy vélem :D

Amúgy akárhogy is lesz, a lesz mindig egy "sz"

2014. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem talált! Annyit segítek ,hogy a mezőgazdasággal kapcsolatos.
2014. febr. 25. 13:34
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
hmmm, akkor vakondriasztó??
2014. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
olajos lemosópermetlé
2014. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Abban nincs glicerin. A szappan 30-70%-a glicerin és ami szappan rész az nátron, nem káli.
2014. febr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát pedig lemosó permetlevez akartam csinálni. Mit ajánlatok a szappan helyett? A szappan ne azért kell hogy fel oldja a zsiradékot?
2014. febr. 25. 17:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Én azt hittem hogy az a lényeg hogy az olajat fel oldjama.m valamiben
2014. febr. 25. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Levéltetvek elleni olajos lemosó permetezőszer,de lehet permetlébe tapadó szer is .Én káli szappant használok .
2014. febr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, káliszappant használj, ne pipereszappant, babaszappant, mosószappant vagy folyékony szappant, mert a nátrium nem az igazi a növényeknek, de a káliumot még szeretik is (pl. kálisó formájában). Nátrium alapú műtrágya ezért is nincs. Amúgy oké lenne az elv. A káliszappant lehet beoldva vagy festék-háztartási boltban venni kenőszappan néven.
2014. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!