Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tudnátok nekem segiteni?...

Tudnátok nekem segiteni? Kerti tóval kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Nagy udvarunk van,szép sziklakerttel és tóval.20hónapos lánykám elég érdeklődő most már.Szeretném valahogy elkeriteni a tavat,nehogy beleessen.Sajnos nincs ötletem mivel kellene elkeriteni.Tudnátok nekem valami jó ötletet adni?
2014. márc. 13. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

"Szépen" bekeriteni nem tudod, mert csak legalább egy méter magas körbekerítés az, ami valamit ér, és ez is föként akkor, ha nem "mászható", azaz nem lécekböl van.


Ami megoldás lehet (föként még most tavasszal), hogy az egész tavat letakarod erösen kifeszített nagyobb szemü müanyag hálóval. Ezen a növények átnönek, igy nyáron nem zavaró a kinézete, de - amennyiben tényleg feszes - egy kisgyerek át tud rajta sétálni vagy mászni a víz felett anélkül, hogy bele tudna jutni a vízbe. (Drót- illetve kötélháló nem jó, mert az idövel tönkremegy nedves környezetben)

2014. márc. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Egy tavakkal foglalkozó újságban olvastam, hogy amíg kicsi gyerek van a háznál, a tavakat érdemes kaviccsal megtölteni, mondjuk maradjon egy tíz centi víz a tetején. Így megmarad a vízfelület is, de ha a gyerek beleesik, maximum egy kicsit vizes lesz, de nem süllyed el.
2014. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Télen nekünk a 12 kilós kutyánk rohangált az 1 centis jéggel fedett tavon. Már attól égnek állt a hajam. Ha gyerek lesz, akkor kénytelen leszek 2-3 éven át erősebb hálóval körbekeríteni megha nem is szép, mert a halaknak is adok esélyt és a parti növényeknek is. Addig e gyerek beéri a 20 méternyi patakkal.
2014. márc. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
ma 17:59-es: egy kisgyerek a 10 cm-es vízbe is bele tud fulladni, ha arccal esik bele és megijed. Söt egy ismerös nagyapja úgy fulladt meg, rosszul lett és arccal beleesett az árokban lévö 10 cm-es vízbe. (NEM, nem volt részeg, és nem volt magatehetetlen öreg!!!)
2014. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!