Kezdőoldal » Otthon » Kert » Sugar Baby dinnyét leírná...

Sugar Baby dinnyét leírná valaki részletesen hogyan kell ültessem el, hogy meg is teremjen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra gondoltam itthon a kertben jó lenne a nyárra egy pár dinnye, ezért vettem egy csomag "Sugar Baby" dinnyemagot. Ez tényleg csak fólia alatt terem meg? Mit érdemes tudnom róla? Ha esetleg van másfajta dinnye, ami könnyebben termeszthető, akkor szívesen meghallgatom :)



2014. márc. 25. 09:34
 1/4 A kérdező kommentje:
*Hogyan ültessem el..
2014. márc. 25. 09:36
 2/4 anonim válasza:
Én mindig szabad földbe vetem. Eddig mindig szépen termett. Nem vagyok szakértő. Én annyit tudok róla, hogy eléggé vízigényes és könnyen megtámadja lisztharmat és a peronosz. Én április 10.-e után szoktam kivetni.
2014. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Letudnád írni pontosan milyen fajtát szoktál vetni?

Mert ez a mag ami nekem van azt írja 3-4 KG-os terméseket ad. Milyen távolságra szoktad vetni a magokat? Azt is olvastam, hogy ugyan oda nem ajánlott ültetni minden évben. Nem tudom erről mit gondoljak.

2014. márc. 28. 10:30
 4/4 anonim válasza:
Én a Garafarmos olcsó változatot szoktam venni. Tényleg 3-4 kilós termései szoktak lenni, nagyon ritkán 5-6 kiló. Én 1,5m-es sortávval és 1m-es tőtávval szoktam vetni. A vetésforgó kell neki, vagy ha erre nincs lehetőséged akkor rengeteg fejtrágyázásra van szükség. Az a baj nagyon tápanyag igényes a dinnye és egy év alatt nagyon kiéli a földet.
2014. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!