Kezdőoldal » Otthon » Kert » Legyetek szívesek megnevezni...

Legyetek szívesek megnevezni olyan személyt vagy kertészeti centrumot Debrecenbe, ahol tudok személyesen vásárolni készen több méretben esővízgyűjtő hordókat vízlopóval, csappal, tetővel és tartólábbal?

Figyelt kérdés
Felkutattam az interneten az összes debreceni boltot, áruházat, de ez a termék nem szerepelt a termékpalettán, olyan is volt, akit felhívtam,de nem ismerte, sose hallott róla. A holdon élnek ezek a boltosok? Hogy hiányozhat ez az alaptermék egy kertészeti boltból? Rendelni lehetne az ország másik végéből, de én meg akarom nézni és kiválasztás után elhozni. Élőbe mégse olyan, mint fényképen. Akár használtan is vennék, ha jó állapotú.

#esővízgyűjtő hordó csappal #tartólábbal
2014. ápr. 4. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

A csatornádhoz illő vízlopót a bádogosnál keress, műanyag hordót a vasboltban, vagy mezőgazdasági boltban, csapot pedig a vízszerelési üzletben kaphatsz!

:D

2014. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezeket egybe lehet kapni készen a neten,de én személyesen akarom elhozni egy boltból, mert nem tudom, pontosan mekkora a 300l és mekkora a 210l-es hordó. Ha látom, tudni fogom, melyiket válasszam, mert több fajta méretű kell. Mire elpostázzák nekem Karakószörcsögről, többe lesz mint a termék amit rendelek.
2014. ápr. 4. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!