Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért hullathatja a koszorúfut...

Miért hullathatja a koszorúfutóka a bimbóit?

Figyelt kérdés

[link]

Tavaly ez a virág volt a májuskosaramban, eddig semmi gond nem volt vele, miután elvirágzott, szépen fejlődött, új hajtásokat és leveleket hozott, úgy vettem észre hogy szereti a helyét az ablakpárkányon. Tápoldatozni is szoktam, illetve heti 1-2 locsolás. Most hogy egy év elteltével közeleg ismét a május, örömmel láttam hogy rengeteg bimbó fejlődött rajta, egészségesnek tűntek, de pár napja elkezdtek sárgulni, és már egy jó párat le is hullatott a virág.


2014. ápr. 10. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd meg közelebbről, mert a sárgulás oka lehet gyapjas viasztetű is. Ha apró penész-szerű foltok vannak a levélnyeleken akkor ez a gond. Ha nem, lehet megfázott vagy megsült a radiátor felett.
2014. ápr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!