Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata ilyen kerti megvilágítással? Tovább lent!

Figyelt kérdés

3,6 m hosszú az egész. Egész éjjel világít, és úgy néz ki, mint a kovácsolt vas.

[link]


2014. ápr. 12. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
jó ronda
2014. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, nincs tapasztalatom. De amilyen kellemes a körülötte lévő kert és a térburkolat, annyira giccses, vagy természetellenes hatása van ennek a világító nem is tudom minek.

Ma már rendkívül kis fogyasztású, kellemes színhőmérsékletű led izzók vannak, én kerti kandallábert vettem ( [link] ) és abba led izzót. Nagyon hangulatos lett, pláne úgy, hogy a házon is ugyanez a stílusú kültéri lámpa lóg...

Én valahogy nem szeretném, ha a lámpaoszlop, vagy a kerítés világítana...

2014. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem is furán néz ki, főleg a képen. Lehetséges, hogy élőben jobban nézne ki. Én sem helyezném úgy el, ahogy a képen látható. Nekem is már sok. Nem sokba kerül, ezért is megfontolandó számomra, hogy egyet vegyek, de előtte gondoltam, hogy itt megkérdezem, hogy van-e valakinek ilyen cucca, illetve véleménye. Bár mindenkinek más a szép. :)

Amit linkeltél az is nagyon szép. Nem is olyan vészes az ára. Lehet, hogy majd egy ilyenre is beruházok. Kerítéshez visszatérve, nemrég csináltam egy kisebb virágoskertet, ami kör alakú. Annak a szélére szerettem volna egyet lerakni, és folyó virágot ráfolyatni..Na de majd még átgondolom, igaz 10EU nem sok érte.

2014. ápr. 16. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!