Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen virágokat szerezzek be?

Milyen virágokat szerezzek be?

Figyelt kérdés

Nemsokára költözünk új házba. A homlokzata L alakú, a két fal találkozása pont nyugati irányba néz. Szép nagy fák is vannak, így egy sávban van tűző nap, a kert (L által határolt részen) és a tornác árnyékosabb.


Rengeteg hely lenne virágoknak, szeretném ezt kihasználni és sok színes-illatos virágot tennék ki a bejárat köré, fal mellé, tornácra (L rövidebb szára).

Nem vagyok egy profi kertész, így nagyon profi gondozást igénylő növénnyel nem próbálkoznék.


Megköszönök bármilyen tippet! Főleg cserépbe, balkonládában gondolkodtam, kiültetni csak árnyékosabb helyre tudnék fixen virágot.

Van pince és padlás is, lenne hol teleltetni a növényeket.


2014. ápr. 14. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Cserépbe, balkonládába csak egynyáriakat érdemes mert télen könnyen kifagyhatnak az évelők.

árnyéktűrő virágokból is van bőven hosszú lenne leírni.. Fal mellé én rózsát, vagy nem túl nagyra növő virágzó cserjéket ültetnék, közé lehet tavaszi vagy nyári hagymásokat, kisebb évelő vagy egynyárit.. itt már csak a pénztárca szabhat határt..

2014. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
merre laksz?
2014. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 -ez miért fontos?
2014. ápr. 14. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!