Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ajánlanátok cserepes növényt?

Saavedro kérdése:

Ajánlanátok cserepes növényt?

Figyelt kérdés

Valami cserepes növényt vásárolnék a barátnőmnek ajándékba. Nagyon fontos, hogy NE kelljen átültetni! Mivel előreláthatólag ez a növény Pécstől Egerig tenne majd egy utazást, jó lenne, ha nem lenne túlságosan nagy termetű, lehessen kézben hordozni.


Lehetőleg ne valami 500 Ft-os növény legyen :)


2014. ápr. 18. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha virágboltban veszed, akkor 99 %, hogy ÁT kell ültetni. (Mondhatnám, hogy én nem láttam mostanában olyat, amit ne kellett volna átültetni.)

Két lényeg van:

- Mit lehet kapni nálatok, mert hiába ajánlok olyat, amit ott még nem is láttak a boltban.

- Milyet szeret a barátnőd, kicsit, nagyot, virágzósat, levéldísznövényt, kaktuszt, stb. Milyen helyre fogja tenni: félhomály, ablak, télikert, kert, stb.


Tehát hiába ajánlok én neked Aphelandrát, ami nagyon mutatós, mert egyrészt nem fogsz kapni, másrészt nagyon nehéz tartani.

Szóval, legjobban jársz, ha bemész egy nagyobb növényboltba, és ott teszed fel a kérdéseidet.

2014. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak annyit tudok, hogy Egerbe fogja vinni, egy kollégiumi szobába...


Megérdeklődöm

2014. ápr. 19. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!