Kezdőoldal » Otthon » Kert » Segitséget szeretnék kérni h...

Szita Norbert 8411 kérdése:

Segitséget szeretnék kérni h van egy Straus fükaszám és ha beinditom elkezd forogni a damil fej is aminek nem kéne elvileg! A kérdésem az h milyen alkatrészt kell cserélni h ez nekem jó legyen?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Forog,mert magad a motor fordulatszáma .Ha lejjebb veszed,akkor meg indulás után megfog állni .Melegen kell ugy beállitani,hogy ne forogjon .De ez legyen a legnagyobb gondod vele .
2014. ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#magas a ...
2014. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mármint, az alapjáratot kell lejjebb venni.


Van az a bowden, amit a gázkar húzgálásával mozgatsz.

A motoron lévő végének mozgását (végállását) egy csavar határolja.

Na, ezen kell tekerni meleg motornál (5 perc járatás elég) óvatosan, ameddig meg nem áll a forgás. (Jegyezd meg, hány félfordulatot tekertél, hogy gond esetén vissza tudj venni, ha túlzásba esel, és így meg leáll később.)

2014. ápr. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de megcsináltam a leírtakat de sajnos igy se lett jó a fűkaszám mert ugyan ugy pörög hidegen meg melegen is!!!
2014. ápr. 28. 07:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem valamit nem jól csináltál, vagy nem elég figyelmesen. Addig tekerted, hogy a végén már köhögni kezdett a motor?

Ha nem, akkor próbáld meg újra.


Ezt a csavart balra kell hajtani, hogy csökkenjen az alapjárat.

Elképzelhető, hogy magától a csavarástól nem csökken az alapjárat, mert kicsit szorulni szokott a bowden.

Ha a csavar végét csavarás közben nem követi az a kis billegő dolog, ami nekiütközik, ezt látod. Ekkor úgy csinálj, hogy a gázt húzgálod-elengeded, és figyeled, hogy most nekiütközik-e.

Ha még így sem ütközik neki, akkor a bowdent kell szabályozni. A végétől pár centire van odafogatva a bowdenburkolatnak a vége. Fel kell lazítani rajta az ellenanyát, és úgy szabályozni, hogy a gáz húzgálására végállásig (a kis csavarig) elmenjen a bowden által mozgatott kis alkatrész.

2014. ápr. 29. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
igyvan melegen alapjárat lentebb!! ennyi. valamit tényleg nemjó csinálsz az elözönek van igaza amit leirt ez tuti mert nekem is igy volt!! :
2015. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!