Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit tudtok a korallvirágról?...

Mit tudtok a korallvirágról? Gondozásáról, víz és fény igényéről stb?

Figyelt kérdés
Kaptam egy cserépben, és nem tudom mit kell vele csinálni, nem szeretném ha elmenne..

2014. máj. 1. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vízigény: az a legbiztosabb, ha akkor öntözöl, amikor már picit fonnyadtak, puhák a levelek. Én mindig alulról szoktam, tehát a cserép alá tálka, és abba víz. Fény legyen inkább félárnyékos, mivel zöldek a levelei, így elég könnyen megéghetnek. De ha beírod a Google-be a Kalanchoe blossfeldiana nevet, biztosan sok hasznos infot találsz még.
2014. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. De hülye vagyok, a google eszembe sem jutott, amióta van nekem ez az oldalam, azóta azt hiszem mindenre csak itt tudhatom meg a választ..:)
2014. máj. 1. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Félárnyékon azért ne a sötétet értsd.

Nagyon fényigényes, csak a tűző napot nem bírja. (Üvegen keresztül már bírja, mert az kiszűri az UV egy részét.)

Sötét helyen nem fog virágozni.

2014. máj. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!